Rozliczenia

Rozliczenia

Mniższe składki ZUS przez pierwsze dwa lata twojej działalności – super, ale czy wiesz, że istnieją przesłanki, które mogą Cię wykluczać – pozwól nam to sprawdzić znamy sposoby na to aby preferencyjny ZUS opłacać przez 25 a nie 24 miesiące – czy twoja księgowa Ci o tym wspomniała założyłeś i zarejestrowałeś działalność nie płać ZUS jeśli faktycznie nie podjąłeś żadnych działań pracujesz i prowadzisz działalność, pamiętaj, że możesz wykorzystać podwójną składkę na ubezpieczenie zdrowotne

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową www.gracel.pl, znajdą się w systemach informatycznych spółki Gracel Sp. z o.o. siedzibą w Toruniu, ul. Sienkiewicza 39, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny.
Kontakt z Administartorem Danych Osobowych: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.

Powered by Webasystent 2017