Kadry i Płace

Kadry i Płace

Czy wiesz jaki charakter powinna przybrać umowa, którą zawierasz z pracownikiem – podpowiemy Ci jaka forma będzie najkorzystniejsza efekt skali – dokładnie wiemy jak relatywnie obniżyć koszty zatrudnienia przy wzroście produkcji po co płacić ZUS jeśli oczekujesz tylko rezultatu, określonego skutku – są na to sposoby

Czy wiesz jak uzyskać dofinansowanie na pracownika z Urzędu Pracy lub OHP zatrudnienie osoby na umowę o pracę to wiele spraw do załatwienia i dokumentów do przygotowania: badania lekarskie, szkolenia bhp, akty decyzyjne normujące problematykę wynagradzania, postanowienia w sprawach polityki płac, zatrudnienia… w każdej sprawie doradzimy, poprowadzimy i wszystko przygotujemy

 

 

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową www.gracel.pl, znajdą się w systemach informatycznych spółki Gracel Sp. z o.o. siedzibą w Toruniu, ul. Sienkiewicza 39, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny.
Kontakt z Administartorem Danych Osobowych: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.

Powered by Webasystent 2017